Nu-s normal? Păi, pe asta mă bazez! (Costel Zăgan)
Sentimentul de a fi tot și evidența de-a nu fi nimic!
Hai Bacovia cu mine hai la crâșma vieții că paharele sunt pline și gata de scris poeții Hai la crâșma vieții curge votca în artere sară din...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu